«Харківщина туристична. Малюють діти»

26 лип. 2019
Запрошуємо до участі в Обласному конкурсі дитячого малюнку

Шановні батьки та любі діти!

Запрошуємо до участі в Обласному конкурсі дитячого малюнку «Харківщина туристична. Малюють діти»

Мета Конкурсу – - виховання патріотизму та любові до малої Батьківщини через туризм і подорожі, - популяризація туристичних пам’яток рідного краю, формування у дітей - національної свідомості, поваги до культурної спадщини та традицій, - розвиток творчого потенціалу дітей, підвищення значення дитячих бібліотек у процесі соціальної адаптації дітей.

---
Обласний конкурс дитячого малюнку «Харківщина туристична. Малюють діти» (далі – Конкурс) є відкритим і проводиться за участі дітей, що мешкають у Харківській області.
---
До участі у Конкурсі залучаються:

️ спеціалізовані бібліотеки для дітей,
️ публічні бібліотеки Харківської області,
️ Дитячі художні студії образотворчого мистецтва.
️ До організації Конкурсу на місцях можуть також долучатися заклади культури та освіти, громадські організації, ЗМІ.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
Роботи надсилаються до обласного організаційного комітету не пізніше 30 серпня. Дата визначається за позначкою на поштовому штемпелі. Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядаються.