Основні напрями діяльності

Місія  закладу дошкільної освіти: створення безпечних, комфортних, оптимальних умов для отримання вихованцями якісної дошкільної освіти.

Робота закладу дошкільної освіти спрямована на:

- забезпечення всебічного розвитку дитини дошкільного віку відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб;

- формування у дитини дошкільного віку моральних норм, набуття нею життєвого соціального досвіду;

та реалізацією завдань дошкільної освіти:

- збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини;

- виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;

- формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду;

- виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту;

- здійснення соціально-педагогічного патронату сім’ї.

Пріоритетними напрямками роботи в 2023/2024 навчальному році є:

• Організація та підтримка безпечного освітнього простору.
  • Організації освітнього процесу у різних форматах і подолання освітніх втрат.
  • Педагогічна взаємодія з дітьми, зокрема з дітьми з особливими освітніми потребами.
  • Партнерство у співпраці з батьками або законними представниками дітей.
  • Організаційно-методична підтримка керівників і педагогів ЗДО.
  • Організація в нових умовах атестації педагогічних працівників.
  • Створення сучасного універсального дизайну, який має бути безпечним, доступним, розвивальним, орієнтованим на особистісний розвиток дитини задля реалізації її індивідуальної освітньої траекторії.

Головна мета діяльність  закладу дошкільної освіти «Забезпечити жителів мікрорайону  закладу  доступною та якісною освітою на засадах демократизації освіти, соціального захисту учасників освітнього  процесу, культивації суспільної моралі та духовності в освітній процес, інноваційного розвитку освіти».

Враховуючи  досягнення та перспективи розвитку  закладу дошкільної освіти та виходячи з аналізу роботи за минулий навчальний рік, колектив  закладу визначив такі основні завдання на 2023/2024 навчальний рік:

1. Організація психологічної підтримки всіх учасників освітнього процесу, сприяння гармонійному психічному та особистісному розвитку дошкільників.
  2. Продовжити реалізацію завдань національно-патріотичного виховання дошкільників на засадах педагогіки партнерства.
  3. Підвищення фахового рівня педагогічних працівників щодо організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами організаці освітнього процесу.Науково-методична тема, над якою працює педагогічний колектив  закладу: "Використання інформаційно-комунікативних технологій з метою підвищення якості дошкільної освіти".