Консультація для вихователів

20 квіт. 2021
"Як говорити з дітьми про Чорнобиль?"

Сьогодні, напередодні сумної дати пам'яті, вихователем-методистом була проведена консультація для педагогів закладу з теми "Як горорити  дітьми про Чорнобиль?" Було зазначено, що цю складну тему, пов’язану з ризиком для життя та трагічними подіями, варто подавати так, щоб не налякати, не травмувати вразливу дитячу психіку. Тож що менша дитина, то менше негативних емоцій з приводу теми маємо транслювати. Дітям до 10 років значно ближче тема подолання наслідків, допомоги, співчуття, дружби. Рекомендовано розповідати, як дітей із зони відчуження запрошували до себе різні країни на оздоровлення, приймали прості родини, як вони потоваришували. Також педагогів ознайомлено з активними посиланнями на інтернет-ресурси з цікавою інформацією для висвітлення цієї складної теми.