Всесвітній день охорони праці

28 квіт. 2021
Здоров'я працівників та дітей є національним багатством держави

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади - до пробле­ми безпеки людини на робо­чому місці, відзнача­ють Всесвітній День охорони праці.

Охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, адже здоров’я працівників є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.

На передодні цього  свята в закладі було проведено самооцінювання створених умов з питань безпеки та життєдіяльності, проведено обстеження  обладнання на ігрових майданчиків, стадіоні, в приміщеннях закладу. Було проведено комплекс заходів з метою попередження виникнення небезпечних аварійних ситуацій  як в приміщеннях так і на території закладу.