Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №119 Харківської міської ради"

Тематична розвага

25 трав. 2021
"Запалюємо зірки!"

Для дітей старшого дошкільного віку групи "Сонечко"  пройшла тематична розвага "Запалюємо зірки". Свято пройшло цікаво і весело. До дітей завітали казкові герої з улюблених казок з цікавими завданнями.  Діти отримали  задоволення від спілкування, веселих ігор та конкурсів. Незабаром ці діти підуть до школи, сподіваємось, що  незабутнє враження від останнього  свята  в дитячому садочку залишиться у малюків  на все життя!

Щиро бажаємо нашим малюкам  бути щасливим,  здоровими, успішними,  старанними і добрими! Нехай кожен день буде радувати цікавим, корисним. А батькам зичимо терпіння, мудрості й взаєморозуміння.

Здоров’я усім, успіхів, злагоди та мирного неба над головою!