Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №119 Харківської міської ради"

Фізкульт-УРА!

15 черв. 2021
На новому стадіоні закладу проходять веселі та такі корисні для здоров'я малюків фізкультурні заняття

В оздоровчий період діти в дитячому садочку щодня займаються фізкультурою. Це і різноманітні рухливі ігри, ігри спортивного характеру, піші переходи, цільові екскурсії та ігри - естафети. А найцікавіші фізкультурні заняття проходять на новому стадіоні, які організовує інструктор з фізкультури Вишневська Ніно Демуріївна. Кожного разу нові вправи, нові спортивні і рухливі ігри, нові веселі естафети.  Фізкультура для дітей, як і для дорослих  є основою здорового способу життя. Кожна складова нашого організму потребує активних вправ та дій які сприяють її розвитку та підтримці у належному стані. Щоб зацікавити дитину заняттями з фізичної культури, потрібно правильно стимулювати її. А що для дитини кращий стимул – правильно, це особистий приклад дорослих, які займаються спортом та ведуть здоровий спосіб життя. Тож, шановні батьки, будьте для своїх дітей прикладом! Об’єднаймо зусилля  задля здоров’я нашої малечі!