Триває місяць цифрової грамотності

17 лист. 2021
Долучайтесь до "Місяця цифрової грамотності", переглядайте освітні серіали та отримуйте більш корисних та цікавих знань. Знання ніколи не бувають зайвими!

З 1 по 30 листопада 2021 року триває масштабна інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності», яка реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації України Дія.Цифрова освіта.

Запрошуємо долучитися до «Місяця цифрової грамотності», в рамках якого ознайомитися з платформами Дія.Цифрова освіта і Всеукраїнська Школа Онлайн та переглянути освітні серіали або ж скласти національний тест на цифрову грамотність - Цифрограм.

Рекомендовані для перегляду освітні серіали:

Основи кібергігієни

Кіберняні

Обережно! Кібершахраї

Серіал для батьків «Безпека дітей в Інтернеті»

Як громаді стати цифровою

Електронний підпис

Також долучайтесь до «Місяця цифрової грамотності» у соціальних мережах Instagram і Facebook та щодня виконуйте цікаві цифрові випробування.