Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №119 Харківської міської ради"

Виховуємо толерантність

24 лист. 2021

З метою формування у дітей правильного уявлення щодо толерантної поведінки, навичок культури спілкування, взаєморозуміння, розвитку симпатії, розуміння проблем оточуючих людей в закладі проходив Тиждень толерантності. Діти вчились розуміти своє значення серед людей, які  можуть бути різної статі, різної зовнішності, різного характеру. Діти вчились поважати один одного, висловлювати слова вдячності, бути терпимими один до одного, виявляти  повагу та  розуміння, мирно вирішувати будь-які непорозуміння. А наприкінці заняття діти робили аплікацію "Голуб миру".