День МАТЕРІ

12 трав. 2011
Дякуємо профспілці!

Наш профспілковий комітет зробив подарунок багатодітним матерям – білети до театру Української драми ім. Т.Г. Шевченка на спектакль «Примадонни». П’ятеро багатодітних матусь нашого дитячого садка з задоволенням відвідали театр  12.04.2011.  Вони  дуже вдячні, що про них пам’ятають і турбуються. Наш профспілковий комітет зробив подарунок багатодітним матерям – білети до театру Української драми ім. Т.Г. Шевченка на спектакль «Примадонни». П’ятеро багатодітних матусь нашого дитячого садка з задоволенням відвідали театр  12.04.2011.  Вони  дуже вдячні, що про них пам’ятають і турбуються. Наш профспілковий комітет зробив подарунок багатодітним матерям – білети до театру Української драми ім. Т.Г. Шевченка на спектакль «Примадонни». П’ятеро багатодітних матусь нашого дитячого садка з задоволенням відвідали театр  12.04.2011.  Вони  дуже вдячні, що про них пам’ятають і турбуються.