Дякуємо!

3 жовт. 2023
Подяка учасникам акції "Героям сучасності - 2023"

Протягом вересня 14514 дітей, батьків та педагогів нашого міста долучились до міської освітньої акції “ГЕРОЯМ СУЧАСНОСТІ – 2023”, у межах якої у своїх роботах передали нашим захисникам та захисницям частинку своєї енергії, віри в ЗСУ та впевненості в Перемозі України.
Найактивнішими учасниками акції стали дошкільнята та учні 1-2-х класів. 6365 робіт! Найменшим нашим учасникам виповнилось лише 2 роки. Беручи участь у номінації “ХОРОБРИМ СЕРЦЯМ ВІД ЩИРИХ МАЛЕНЬКИХ СЕРДЕЦЬ”, малеча малювала жовто-сині серця або робила поробки у формі патріотичних сердець. Рідні допомагали додавати слова вдячності та побажання та через волонтерів передавати щирі привітання від діточок захисникам та захисницям.

Родини наших вихованців та педагоги закладу також долучились до цієї акції. Дякуємо Вам за активну участь!

Фото у фотогалереї.