До уваги педагогів!

3 жовт. 2023
Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі. Новий набір на фасилітований онлайн-курс

Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі. Новий набір на фасилітований онлайн-курс

Чому варто прийти на курс? Вже понад 800 педагогів дошкілля отримали сертифікати про успішне завершення курсу “Почути голос дитини…”, познайомившись із ресурсами, які стануть в нагоді  для роботи з дошкільнятами та їхніми родинами. Запрошуємо долучатись!

Курс покликаний допомогти педагогам дошкілля адаптуватися до змін, передбачених оновленим Базовим компонентом дошкільної освіти.

• Як спілкуватися та взаємодіяти на засадах взаємної довіри й поваги, розвиваючи співпрацю дитсадка, родини та громади?
  • Як допомогти дітям вже з наймолодшого віку пізнавати й цінувати багатоманіття?
  • Як створити умови, щоб кожна дитина була почутою, мала право на самовираження, повагу і рівне ставлення?

Навчання на курсі допоможе спланувати педагогічну діяльність, пояснить як формувати соціально-громадянські компетентності наймолодших дітей та розвивати культуру демократії у закладі дошкільної освіти.

Слухачі курсу також познайомляться з досвідом колег з різних європейських країн, які презентують можливі приклади створення доступного, безпечного, розвивального середовища, залучення батьків, участі дітей та батьків у житті дитячого садка. Наш курс включає й онлайн-компонент, який ще недавно здавався неможливим і невідповідним для потреб дошкілля.

Ми будемо ділитися досвідом, вчитися розвивати громадянські компетентності у дітей дошкільного віку, рефлексувати над тим, що вдається, а що потребує удосконалення.

Для кого цей курс?

• для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти (адміністраторів, вихователів, практичних психологів).

Для кращої реалізації змісту курсу на практиці радимо залучити колег зі свого закладу освіти до проходження курсу. Подача заявок командою з кількох осіб буде перевагою при відборі.

Що ми пропонуємо?

Змішаний курс, що складається з навчальних модулів для самостійного опрацювання та фасилітованих онлайн-зустрічей для спільної роботи та рефлексій.

Тривалість навчання: 6 тижнів

Курс передбачає:

• Участь у 11 фасилітованих онлайн-зустрічах  з тренер(к)ами двічі на тиждень (13:00 - 14:30)
  • Опанування теоретичного матеріалу
  • Виконання практичних завдань
  • Роботу в групах
  • Обговорення на форумі
  • Проведення спільних рефлексій
  • Проходження фінального тесту

Коли?

Початок роботи: 24 (25) жовтня 2023 року

Завершення курсу: 1 грудня 2023 року

Тривалість курсу: 6 тижнів

Де?

Навчальні матеріали розміщені на платформі онлайн-навчання Європейського центру ім. Вергеланда.  Доступ отримають зареєстровані учасники/учасниці курсу.

Які умови участі?

1. Наявність доступу до Інтернету і комп'ютера з увімкненими камерою і мікрофоном у кожного/-ої учасника/-ці. Підключення за допомогою мобільного телефона обмежить можливість використання деяких навчальних ресурсів та взаємодію в групах.
  2. Присутність на всіх фасилітованих зустрічах з тренерками (нагадуємо, що маємо зустрітися 11 разів).
  3. Виконання домашніх завдань між онлайн-зустрічами.
  4. Мотивація до змін.

Навчання й отримання сертифіката безкоштовні для учасниць і учасників.

Як зареєструватися?

Заповніть анкету до 15 жовтня 2023 року до 23:59

Результати відбору будуть повідомлені до 19 жовтня 2023 року.

Перша настановча зустріч відбудеться 24 жовтня 2023 року.

Що отримають учасники й учасниці після успішного завершення курсу?

• сертифікат про 30 годин підвищення кваліфікації (1 кредит ЄКТС) за умови проходження від 81% до 100% курсу (виконання завдань та присутність на 8-11 онлайн-зустрічах);
  • сертифікат про 15 годин підвищення кваліфікації (0,5 кредиту ЄКТС) за умови проходження від 60% до 80% курсу (виконання завдань та присутність на 6-8 онлайн-зустрічах).

Скористайтесь нагодою повчитися новим підходам креативно й інноваційно. Запрошуємо на навчання!