До уваги педагогів та батьків!

13 жовт. 2023
Конкурс для дошкільнят від Національного банку України!

Шановні батьки та освітяни!

В межах святкування Дня заощаджень пропонуємо залучити дошкільнят до заходів з фінансової просвіти, які організовує Національний банк України, та ознайомити їх з елементарними поняттями та навиками у сфері планування й управління власними фінансами на прикладі заощаджень з метою розвитку в дітей культури заощаджень та ощадливої і дбайливої фінансової поведінки.

Умови участі:

1) запропонуйте дошкільнику самостійно підготувати малюнок на тему “Майбутній мільйонер”;

2) до 3 листопада 2023 року зробіть фото малюнка та розмістіть його на інтерактивній дошці Padlet.

Для цього:

·        перейдіть за посиланням https://padlet.com/nbu_talan/savingsday2023_kids та створіть допис, натиснувши кольоровий кружечок зі знаком плюс;

·        у темі допису зазначте ім’я, прізвище та вік дитини, яка виконала роботу;

·        завантажте фотографію малюнка;

·        в описі до конкурсної роботи зазначте назву та адресу навчального закладу (місто / село, область), електронну пошту для зворотнього зв’язку та отримання електронного сертифіката учасника.

·        Щоб розмістити готовий допис з малюнком на дошці, натисніть “опублікувати”;

Список переможців буде оголошено 17 листопада 2023 року на сайті Центру фінансових знань “Талан” та на його сторінках у соціальних мережах.

Технічні вимоги:

1) робота виконана особисто дитиною-конкурсантом під час заходів до Дня заощаджень 2023;

2) від одного учасника приймається лише одна робота.

Призовий фонд: кожен учасник, який виконає всі умови конкурсу, отримає електронний сертифікат. Для цього під час розміщення малюнка на інтерактивній дошці Padlet обов’язково зазначте електронну пошту та ПІБ дитини.

15 переможців отримають цікаві подарунки від Центру фінансових знань “ТАЛАН” Національного банку та Проєкту USAID “Реформування фінансового секторуˮ.

Оцінювання та детальні умови конкурсу за посиланням.

Заходи відбуваються за підтримки Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору».