Подія дня

18 груд. 2023
Наші новорічні смаколики захисникам!

Колектив та родини вихованців #ЗДО119 м. Харків долучились до міської освітньої акції #Подаруй частинку тепла захисникам   та приготували нашим дорогим воїнам новорічні смаколики (ялинки із цукерок), смачні пиріжки, теплі шкарпетки  та вітальні листівки – малюнки від дітей із словами вдячності нашим воїнам за те, що вони  боронять нас, наші кордони, нашу гідність як українців. Вони – наші герої, які стоїть на варті свободи і незалежності нашої Держави. Кожен день, проведений захисниками  на передовій, кожен акт сміливості та самопожертви має величезне значення. Ми вдячні серцем і душею! Ми віримо у ЗСУ, у перемогу України. Низький  уклін всім воїнам за все! Бажаємо всім захисникам  міцного здоров’я, нехай Ангели-охоронці оберігають вас, витримки вам та швидкого повернення додому з перемогою!» Вітає всіх з прийдешніми новорічними святами!