Зі святом!

29 груд. 2023
Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Дорогі діти, шановні батьки та освітяни!

Прийміть щирі вітання з Новим 2024 роком!

Новий рік – це нова сторінка життя, новий початок і сподівання на краще майбутнє. Це особливий час, коли ми згадуємо рік, яркий минув, радіємо досягнутим успіхам та плануємо нові цілі, тож нехай життя буде наповнене безліччю фарб, яскравих подій та пригод. Нехай 12 місяців Нового року принесуть кожному щастя, успіх та натхнення, обов’язково збудуться всі наші новорічні мрії.

Сподіваюся, що новий рік стане для кожного з нас символом нових перемог і досягнень. А головне - у 2024 році в Україні нарешті запанує мир і спокій!

Щасливого Нового року!

З найщирішими вітаннями
Олена ВЄДЯЄВА, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради