Зустріч шановного гостя – ветерана Великої Вітчизняної війни Симовського Юрія Анатолійовича

19 трав. 2011
19 травня діти старшої групи «Чиполіно» зустрічали шановного гостя – ветерана Великої Вітчизняної війни, прадіда Іванова Богдана, Симовського Юрія Анатолійовича. Він розповів дошкільнятам про свій бойовий шлях від Москви до Кінінсбергу, про випадки прояву героїзму воїнів, мужність, взаємодопомогу. Особливо, він звернув увагу на те, що в цій війні перемогу здобули завдяки дружбі, єдності всього народу, любові кожного громадянина до своєї Вітчизни та великого бажання звільнити рідну землю від загарбників заради щасливого, світлого майбутнього дітей та онуків.

Діти з захопленням слухали розповіді ветерана про переправу через річку під пострілами гармат супротивника, роботу медичних сестер, рятування пораненого бійця …

Наприкінці зустрічі діти подарували Юрію Анатолійовичу яскраві квіти, альбом зі своїми малюнками та побажаннями доброго здоров’я, довгих років життя, запросили у гості до садочку на наступний рік.

Богдан Іванов пишається своїм прадідом.

На пам’ять про зустріч ветеран подарував дошкільному закладу картину під назвою «Вічне життя», яку подарував йому до Дня Перемоги  його друг.