Тиждень безпеки в садочку

3 жовт. 2011
З 03.10 по 07.10 відбудуться заходи з проведення тижня безпеки

Одним з пріоритетних завдань дитячого садку є збереження життя і здоров`я дітей.
Тому перший тиждень жовтня об`явлено Тижнем безпеки.
Кожний день буде проведено  заходи з  безпеки з метою ознайомлення дошкільників з правилами поведінки при виникненні надзвичайної ситуації.
Понеділок: День обережного пішохода.
Вівторок: День пожежної безпеки.
Середа: в музичній залі відбудеться спортивне свято "Про здоров`я дбаєм змалку" з участю  представників ДАІ та пожежної частини, а також казкових героїв.
Четвер: Природні явища.
П`ятниця: Дитина вдома. Дитина та інші люди. Електроприлади. О 10.30 відбудеться навчальна евакуація учасників навчального процесу.

Прохання батькам забезпечити дітей зручним одягом та взуттям.

Відбулись святкові розваги. Дядя стьопа - регулювальник на варті обережності та уваги:

а двома днями пізніше у садочок на свято "про здоров`я дбаєм змалку" завітали шановні гості:

Інспектор ОГАІ Київського РР ХМУ ГУМВДУ
НАБОКА ДМИТРІЙ ВАДИМОВИЧ з розповіддю про сучасного регулювальника; інспектор дав корисні поради і побажав дітям здоров`я;

Начальник караулу ДПЧ Жовтневого РУ
ВІЛІНЧУК АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ відповів на такі цікавлячі малечу питання про пожежників, їх мужність та героїзм, побажав дітям зростати сильними та сміливими.

ЩИРО ДЯКУЄМ НАШИМ ГОСТЯМ ЗА ВІЗИТ. І ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!!!!