БАТЬКІВСЬКИ ЗБОРИ ВІДБУЛИСЬ!!!

12 квіт. 2012
10 квітня 2012 року наш дошкільний заклад зустрічав батьків, діти яких почнуть відвідувати наш дитячий садочок у 2012-2013 навчальному році.

10 квітня 2012 року наш дошкільний заклад зустрічав  батьків, діти яких почнуть відвідувати наш дитячий садочок у 2012-2013 навчальному році.
Ми пишаємося тим, що серед присутніх були батьки,
які привели вже другу дитину до нашого навчального закладу.
Завідувач ознайомила з особливостями організації навчально-виховної  роботи з дітьми.
Заступник завідувача з господарства розповіла про матеріально-технічну базу дитячого садка.
Практичний психолог акцентувала увагу батьків щодо підготовки дітей до відвідування дитячого закладу. Батьки отримали пам’ятку з рекомендаціями психолога з питань адаптації дитини у дитячому садку.
Старша медична сестра відповіла на запитання батьків з приводу щеплень, які рекомендовано робити дітям певного віку.