Наказ УО про безпеку під час проведення ЄВРО

12 черв. 2012
Шановні батьки! Ознайомтесь з наказом.

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

м. ХАРКІВ

06.06.2012 № 226

Про безпечне перебування дітей у навчальних закладах Київського району під час проведення чемпіонату ЄВРО – 2012

На виконання рішення обласного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей (протокол від 06.06.2012 №2), наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 06.06.2012 № 302 «Про безпечне перебування дітей під час проведення чемпіонату ЄВРО – 2012», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 06.06. 2012 № 114 «Про безпечне перебування дітей у навчальних закладах м. Харкова під час проведення чемпіонату ЄВРО – 2012», з метою забезпечення умов для безпечного перебування дітей у навчальних закладах всіх типів і форм власності Київського району м.Харкова під час проведення чемпіонату Євро -2012

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад оперативної робочої групи управління освіти для вирішення питань безпечного перебування дітей у навчальних та оздоровчих закладах (додаток № 1 ).
2. Керівникам навчальних закладів Київського району м.Харкова усіх типів та форм власності:
2.1. Здійснити контроль за забезпеченням у підпорядкованих навчальних закладах безпечних умов перебування дітей, охороною їх життя і здоров'я.
Під час оздоровлення та відпочинку
дітей влітку 2012 року
2.2. Створити оперативні робочі групи для вирішення організаційних питань щодо безпечного перебування дітей у навчальних та оздоровчих закладах.
До 08.06.2012
2.3. Організувати взаємодію з органами МВС України щодо додержання громадського порядку та розшуку дітей.
До 08.06.2012
2.4. Унеможливити випадки безконтрольного пересування та зникнення дітей з території закладу.
Під час проведення чемпіонату Євро-2012
2.5. Посилити охорону території закладу, не допускати присутності на території закладу сторонніх та невідомих осіб.
Під час проведення чемпіонату Євро-2012

2.6. Здійснити корегування графіків вихідних днів та чергування працівників закладу з урахуванням днів проведення футбольних матчів з метою забезпечення найбільшої кількості співробітників на території закладу.
До 08.06.2012
2.7. Повідомляти правоохоронні органи та оперативну робочу групу управління  освіти в разі виникнення надзвичайної ситуації.
Негайно
2.8. Забезпечити виконання графіку цілодобового чергування працівників правоохоронних органів на території закладу оздоровлення.
2.9. Забезпечити:
2.9.1. Охорону життя і здоров'я, безпечні умови перебування дітей у навчальних закладах.
Під час проведення чемпіонату Євро-2012
2.9.2. Постійну перевірку цілісності огородження території навчальних закладів.
Під час проведення чемпіонату Євро-2012
2.9.3. Якісне освітлення території навчальних закладів у темний період часу.
Під час проведення чемпіонату Євро-2012
2.9.4. Контроль за переміщенням дітей територією навчального закладу, попередження самовільного залишення території навчальних закладів.
Під час проведення чемпіонату Євро-2012
2.9.5. Проведення інструктажів з усіма учасниками навчально-виховного процесу щодо збереження життя і здоров'я дітей, контролю їх находження на території та їх зайнятості під час проведення масових заходів та заходів за межами навчального закладу.
До 08.06.2012
2.9.6. Проведення додаткової роз'яснювальної роботи з батьками та працівниками щодо порядку прийому дітей до навчального закладу та повернення їх додому, безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях та з незнайомими людьми.
До 08.06.2012
2.9.7. Наявність та розміщення на видному місці номерів телефонів адміністрації закладу, управління освіти, служб у справах дітей та відповідних служб охорони та безпеки.
Під час проведення чемпіонату Євро-2012
2.9.8. Щогодинний облік дітей, що перебувають у навчальному закладі.
Щоденно, з 07.06.2012 по 20.06.2012
2.9.9. Виконання вимог щодо зачинених хвіртки, воріт, вхідних дверей закладу та недопущення  перебування в приміщенні й на території сторонніх осіб.
Під час проведення чемпіонату Євро-2012
2.10. Не відпускати дітей з невідомими та сторонніми особами, у разі потреби в оздоровчих закладах передавати дитину тільки батькам за письмовою заявою із зазначенням дати та часу повернення дитини до закладу.
Під час проведення чемпіонату Євро-2012
2.11. Скорегувати плани виховної роботи з метою уникнення екскурсійних поїздок, походів та виїздів дітей за межі території навчального закладу напередодні та в дні проведення футбольних матчів.
З 07.06.2012 по 17.06.2012
2.12. Тримати на контролі перебування дітей дошкільного навчального закладу на ділянці під час прогулянки, не допускати випадків спілкування зі сторонніми особами.
Під час проведення чемпіонату Євро-2012
3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник управління   Т.В.Куценко