На території закладу продовжуються ремонтні роботи

25 черв. 2019
Дякуємо адміністркції Харківської міської ради, адміністрації Київського району Харківської міської ради, Управлінню освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради за створення умов для розвитку та виховання дошкільнят нашого улюбленного садочка!

На території закладу продовжуються ремонтні роботи по встановленню нового спортмайданчика,

облаштування 5-ти ігрових майданчиків груп: "Сонечко", "Подоляночка", "Барвінок", "Проліски", "Пізнайки",

установці нових вікон за рахунок міського бюджету.

Від імені працівників та батьків дітей дошкільного закладу дякуємо адміністркції Харківської міської ради, адміністрації Київського району Харківської міської ради, Управлінню освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради за створення умов для розвитку та виховання дошкільнят нашого улюбленного садочка!