31 січ. 2012

Вихователь року 2012

31 січня у актовій залі ЗОШ №5 відбулось урочисте нагородження переможців районного етапу конкурсу "Вихователь року 2012"
26 січ. 2012

Відбудеться лялькова вистава "Віні Пух та його друзі"!

Як завжди, дбаючи про емоційний розвиток наших дітей, урізноманітнюємо життя яскравими барвами театру!
25 січ. 2012

Вартість харчування

Нову щоденну вартість харчування учнів шкіл і дитячих садків затвердили 18 січня на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради. Вартість харчування в дитячому садку для однієї дитини в день тепер становитиме 9 грн, батьківська плата при цьому залишиться на рівні 2011 року та становитиме 4 грн. Видатки з міського бюджету на харчування одного дитсадківця збільшилися на 1 грн. У дитячих садках з цілодобовим перебуванням та санаторних закладах вартість харчування становитиме 4,50 грн для батьків і 5,50 для міського бюджету.
23 січ. 2012

Результати атестації дошкільного закладу.

Комунальний заклад "дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №119 харківської міської ради" повідомляє, що визнається атестованим з відзнакою: к=68,93, рівень високий. (висновок регіональної експертної ради від 19.01.2012 № 1/8)
18 січ. 2012

Триває конкурс саморобної ляльки "Лялечка красуня"

М*яка лялька з тканини? А можливо з пластмаси? З соломи! З пляшок! З дерева! З горіхів! З картону! З канцтоварів! З бусин! З проволоки! З чого тільки не створити красу! Необхідно всього творчий задум, трішки наполегливості, і бажання отримати перемогу!
17 січ. 2012

Конкурс на кращий живий куточок.

У садку відбувся конкурс на кращий куточок живої природи. Оцінювались естетичність, наповнюваність, сюжетність. І місце - отримав куточок групи "Барвінок" - вихователі Тишинська Жанна Володимирівна, Щербіна Тетяна Миколаївна. ІІ місце - куточок природи групи "Пізнайки" - вихователі Пирву Світлана Олександрівна Свентицька Валентина Іванівна. ІІІ місце - куточок живої природи групи "Сонечко" - вихователі Лавриненко Катерина Сергіївна Халенко Юлія Юріївна. Вітаємо переможців! Бажаємо творчого настрою, гармонії та свіжих ідей!
13 січ. 2012

Щедрий вечір, добрий вечір!

З колядками, щедрівками, українською гостинністю та національним колоритом пройшло свято у нашому садочку. Дорослі розкрили дітям всю велич зимових святкових дійств нашого краю. А маленькі учасники святкового театрального дійства колядували, щедрували, визволяли зірку від Чорта, танцювали, грали. І ніхто не залишився без солоденького))))
4 січ. 2012

Спортивне свято у садку!

В гості до "Казкового" завітав Сніговик-спортсмен і прихопив з собою безліч гарного настрою, несчисленно посмішок і спортивних естафет!
27 груд. 2011

З Новим Роком!

Вітаємо всіх з наступаючим Новим Роком!
27 груд. 2011

Відбулась Рада закладу.

Відбулась Рада закладу, на якій представники батьківської громади зібрались, щоб отримати важливу інформацію щодо іновацій у дошкільній освіті та задати хвилюючі питання завідуючій.