Вартість харчування

Шановні батьки!

Відповідно до Рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.11.2021 № 928 "Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м.Харкова у 2022 році" вартість харчування дітей у ЗДО з 01.01.2022 становить:

- ВІКОВА ГРУПА ВІД 1-ГО ДО 3-Х РОКІВ 35 ГРН. (ІЗ РОЗРАХУНКУ: 14,00 - БЮДЖЕТНІ КОШТИ ТА 21,00 ГРН - БАТЬКІВСЬКА ПЛАТА).

- ВІКОВА ГРУПА ВІД 3-Х ДО 6-ТИ (7-МИ) РОКІВ - 40,00 ГРН (ІЗ РОЗРАХУНКУ: 16.00 БЮДЖЕТНІ КОШТИ ТА 24,00 БАТЬКІВСЬКА ПЛАТА).

Також у 2022 році звільнено від плати за харчування дітей учасників АТО (ООС) у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова.
Законом України від 05.11.2020 р. № 978-IX визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, у підпорядкуванні яких перебувають державні і комунальні заклади дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) чи фахової передвищої освіти, забезпечують безкоштовним харчуванням дітей, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 р. № 3551-XII.
Йдеться про дітей з числа осіб, визначених у ст. 10 цього Закону. Закон № 978-IX набрав чинності 01 січня 2021 року.

З текстом Закону можна ознайомитись за посиланням.

Батьківська плата за харчування дітей у закладах дошкільної освіти  міста Харкова у відсотковому співвідношенні залишається на рівні минулого року – 60 %, бюджетні кошти – 40 %.

Зразок квитанції на оплату за харчування дітей в закладі дошкільної освіти

Квитанція Поточний рахунок                                          Ідентифікаційний код
  UA388201720314271011201037133   02146274
  Одержувач платежу УОА Київського району ХМР, номер закладу № 119
  МФО банку                                                                              Код  банку
  820172
  Найменування установи банку  ДКСУ  м.Київ
  Прізвище, ім’я, по батькові платника _______________________________
  _____________________________________________________________
  Призначення платежу    ДНЗ № ___
  Вид платежу                              Харчування дитини
  Т/Н_______, гр.______
  Дата ____________________ Сума
Касир Підпис платника  _______________________________________________
  (прізвище, ініціали)
Повідомлення Поточний рахунок                                          Ідентифікаційний код
  UA388201720314271011201037133   02146274
  Одержувач платежу УОА Київського району ХМР, номер закладу  № 119
  МФО банку                                                                             Код  банку
  820172
  Найменування установи банку  ДКСУ  м.Київ
  Прізвище, ім’я, по батькові платника _______________________________
  _____________________________________________________________
  Призначення платежу    ДНЗ № ____
  Вид платежу                              Харчування дитини
  Т/Н_______, гр.______
  Дата ____________________ Сума
Касир Підпис платника  _______________________________________________
  (прізвище, ініціали)

Пільги на харчування:

- Діти учасників бойових дій (АТО)

На підставі Наказу Міністерства освіти і науки № 667 від 21.11.2002 р. пільгами на харчування користуються наступні категорії дітей:

- Діти-сироти ( під опікою);

- Діти з малозабеспечених сімей;

- Діти з багатодітних сімей;

- Діти-інваліди.

Для оформлення пільги на харчування необхідно надати такі документи:

Діти учасників бойових дій в АТО (ООС):

- Посвідчення учасника бойових дій;

- Довідка про те, що бойові дії відбувалися у зоні проведення АТО (ООС);

- Свідоцтво про народження дитини;

- Заява на ім’я завідувача закладу дошкільної освіти  (датована на пізніше дня початку харчування).

Діти з малозабеспечених сімей (безкоштовне харчування):

- Довідка з Управління праці та соціального захисту населення (оригінал) - 1 шт. (поновлюється 1 раз на півроку);

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини - 1 шт.;

- Довідка форма № 3 - 1 шт.;

Діти-сироти (під опікою) (безкоштовне харчування):

- Свідоцтва про народження дитини (завірена копія) - 1 шт.;

- Рішення виконкому про опіку над дитиною (завірена копія) - 1 шт;

- Рішення суду про позбавлення батьківських прав (завірена копія);

Діти з багатодітних сімей (троє і більше дітей віком до 18 років) (оплата за харчування  складатиме 50 %):

- Ксерокопія свідоцтв про народження всіх дітей - по 1 шт.;

- Ксерокопія посвідчення багатодітної сім`ї - 1 шт.;

- Довідка форма № 3 - 1 шт.;

Діти з інвалідністю:

- Посвідчення про інвалідність;

- Свідоцтво про народження дитини;

З 01.06.2022 року розпочинається оздоровчий період. Діти будуть отримувати додаткове харчування: соки, вітамінні салати.

Олата за харчування з 01.06.2022 буде складати:

Для вихованців від 1до 3 років-  38.50 грн. (15.40 грн.- бюджетні кошти та 23.10  батьківська плата)

Для вихованців від 3 до 6 років- 44.00 грн. (17.60 грн.- бюджетні кошти та 26.40 батьківська плата)