До уваги батьків!

13 лип. 2023
ТК «ВзаємоДІЯ» - новий безплатний ресурс із порадами для батьків дошкільнят

Український інститут розвитку освіти інформує про створення нового Telegram-каналу спілкування «ВзаємоДІЯ: щоденні кроки до спільної радості».

Канал створено для всіх категорій педагогічних працівників та турботливих батьків в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ (UNICEF Ukraine) за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти.

Мета каналу: сприяти збільшенню радісних моментів та яскравих барв у спільних справах дорослих і дітей. У проєкті можна ознайомитися з добіркою матеріалів для спільної взаємодії батьків з дітьми.

За матеріалами сайту Українського інституту розвитку освіти