Профілактика дитячого травматизму, матеріали Кабінету безпеки

Наказ Департаменту освіти Харківської міської ради №55 від 16.04.2024  "Про завдання Департаменту освіти з питань цивільного захисту на 2024 рік"

Наказ Управління освіти адміністрації Київсього району Харківської міської ради № 24 від 16.04.2024 "Про завдання Управління освіти і закладів освіти району з питань цивільного захисту на 2024 рік"

Наказ по ЗДО №119 "Про завдання закладу дошкільної  освіти з питань цивільного захисту на 2024 рік " від 18.04.2024 №28

Наказ Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради "Про затвердження базових (опорних) закладів освіти з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту та Положення про базовий (опорний) заклад освіти з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту" від 30.12.2022 №70.

Пам'ятки, матеріали щодо дій  в умовах воєнного стану

Примiрний алгоритм дiй населення за сигналами оповiщення цивiльного захисту "Увага всiм" та "Повiтряна тривога"

Державна служба України з надзвичайних ситуацiй з метою пiдвищення рiвня обiзнаностi населення щодо правил поведiнки в умовах надзвичайних ситуацiй воєнного характеру розробила примiрний алгоритм дiй населення за сигналами оповiщення цивiльного захисту "Увага всiм" та "Повiтряна тривога".

Крiм того, ДСНС проведено роботу з розроблення iншої актуальної iнформацiї, що може бути використана населенням пiд час вiйни:

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ДІТЕЙ  З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДIЯЛЬНОСТI

1. Пам'ятайте i виконуйте правила переходу вулиць i дорiг.

2. Не грайтесь на тротуарi, бiля дорiг.
3. Дотримуйтесь правил посадки в трамвай, тролейбус, автобус.
4. На зупинцi не стiйте близько бiля дороги.
5. Не берiть в руки вибухонебезпечнi предмети, а у випадку їх виявлення, необхiдно повiдомити дорослих.
6. Не можна розпалювати вогнища i кидати в вогонь карбiд, солярку, бензин тощо.
7. Не пiдходьте до лiнiй електромереж. Якщо провiд обiрваний, повiдомте дорослих.
8. Не грайтесь бiля залiзничного полотна, не кладiть на рейки предмети, не кидайте нiчого у вiкна потягу.
9. Не лазьте по ярках i на будiвельних майданчиках.
10. Обережно користуйтесь побутовими електричними приладами: телевiзором, праскою, холодильником.
11. Не вiдходьте далеко вiд будинку i не впускайте в квартиру незнайомих людей у вiдсутностi дорослих.
12. Не грайтеся з бродячими собаками i кiшками. Мийте руки пiсля iгор перед обiдом.
13. У вiльний час грайтесь у дворi на дитячому майданчику.
14. Будьте обережнi в лiсi при збираннi грибiв, ягiд, трав.
15. Дотримуйтесь вiдповiдних правил поведiнки в громадських мiсцях.
16. Будьте обережнi бiля водоймищ.

ПРАВИЛА ПОВЕДIНКИ У РАЗI ВИНИКНЕННЯ АВАРIЙНИХ СИТУАЦIЙ,  СТИХIЙНИХ ЛИХ ТА НЕЩАСНИХ ВИПАДКIВ

Профілактика інфекційних захворювань

Профілактика короновірусної інфекції: