Підготовка закладу до нового навчального року за кошти бюджету

Шановні батьки!

На виконання  Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018-2022 роки за кошти міського бюджету встановлено новий ігровий майданчик. Всі діти, батьки й працівники закладу щиро дякують міській владі за чудовий подарунок нашим малюкам!!!!

Для наших малят за рахунок бюджетних коштів у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №119 Харківської міської ради» створено належні санітарно-гігієнічні умови, оновлена матеріально-технічна база.

Заклад дошкільної освіти забезпечено  миючими та дезінфікуючими засобами (порошок пральний – 145 пач., сода кальцинована – 33 пач., мило господарче (200 г) – 86 шт., мило рідке – 100 л, мило туалетне (70г) – 75 шт., засіб дезінфекційний для обробки шкіри рук – 19 л , засіб дезінфекційний «Саніліт СТ» - 5 кг),  паперовими рушниками – 65 шт.

Також за кошти бюджету завезено 12 м3 піску, придбано електронні ваги  на харчоблок,  рукави пожежні (2 шт.) та шафи для рукавів (2 шт.),  знак з пожежної безпеки (2 шт.), відремонтовано 100 м2 м`якої покрівлі будівлі закладу.

Департаментом освіти Харківської міської ради у 2021 році планується за рахунок бюджетних коштів встановити сучасний ігровий майданчик на території групи «Буратино», замінити теплолічильник на системі опалення.

В серпні 2020 року за кошти міського бюджету Департаментом освіти проведені ремонтні роботи по заміні частки асфальтового покриття на території закладу.

В червні 2020 року за кошти міського бюджету Департаментом освіти була придбана та встановлена пральна машина SAMSUNG

Під час проведення ремонтних робіт в липні 2019 року було здійснено кронування аварійно-небезпечних дерев на території закладу.

В липні 2019 року проводяться роботи по встановленню обладнання на ігровому майданчику групи "Проліски" за рахунок коштів міського бюджету та прокладання нового асфальтового покриття доріжок на ігрових майданчиків груп нижнього ярусу.

В червні-серпні проводились реконструкція стадіону закладу. Роботи здійснюються за кошти міського бюджету.

В червні-липні   2019 року продовжується робота по встановленню енергозбережувальних віконних блоків в приміщеннях закладу за рахунок коштів міського бюджету.

Упродовж березня 2019 року триває робота по встановленню енергозбережувальних віконних блоків в приміщеннях групових

кімнат, спален та роздягален груп "Сонечко", "Барвінок", "Промінці", "Чомусики" за кошти міського бюджету.

Щира подяка від працівників, дітей та батьків вихованців тим, хто допомагає зробити наш садочок теплим, затишним, красивим та комфортним і для малюків, і для дорослих!!!!!

В липні  2018 року за  кошти міського бюджету встановлено обладнання на ігровому майданчику групи "Веселка"

Під час підготовки дошкільного закладу до нового 2017/2018 навчального року за кошти міського бюджету було здійснено зовнішне  освітлення всієї території дошкільного закладу. Було встановлено 9 паркових опор для світильників, 1 електричний стовп та 15 електичних світильників.

Також, на радість малюків, було встановлено  обладнання ще одного  ігрового майданчику.

З січня 2017 року послуга муніципального підприємства «Тривожна кнопка» фінансується за кошти міського бюджету.

За кошти міського бюджету на 2016/2017 н.р. були придбані такі господарчі товари, медичне обладнання та канцтовари:

папір офісний  - 8 пачек;

ножиці канцелярські - 1 шт.;

мило рідке - 5 л;

лейкопластир 3 шт.;

шпатель одноразовий - 262 шт.;

термометр ртутний - 5 шт.;

джгут гумовий - 1 шт.;

рукавиці гумові - 13 пар;

пральний порошок - 14 пачек;

мило господарче - 15 шт.;

мило туалетне - 15 шт.;

новохлор - 10 л;

лампа енергозберігаюча 20 Вт - 5 шт.;