Методичні матеріали та додаткова література

Основні правила безпеки в інформаційному просторі

Як убезпечити себе від шахрайських схем:  прості правила безпеки від Національної поліції

Кейс матеріалів від МОНУ та УІРО

Правила безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях в умовах воєнного стану

Правила поводження з вибухонебезпечними предметами

Рекомендації для проведення бесід з дітьми  щодо поведінки у надзвичайній ситуації

Профілактика дитячого травматизму під час відпустки батьків

Бесіда „Екстремальні види спорту”

Бесіда „Петарди, салюти - страшні наслідки гри”

Бесiда „Причини травматизму під час зимових iгор”

Правила безпечної поведінки з тваринами

Що треба знати про безпеку руху на велосипеді та мопеді

Правила дорожнього руху

Правила пожежної безпеки

Запобігання отруєння грибами

Запобігання отруєнь

Правила поводження з ВНП

Правила безпечної поведінки на воді та біля води
(презентація до бесіди)

Правила поведінки та рятування на воді

Поняття про джерела струму, їх небезпечність для життя та здоров'я людини.
(презентація до бесіди)

Правила поведінки на воді і на льоду влітку і взимку

Перша допомога в екстремальних умовах. Послідовність дій при наданні першої допомоги

Правила безпечної поведінки влітку

Додаткова література:

1. Пам’ятка для керівника закладу дошкільної освіти щодо організації роботи зохорони праці та безпеки життєдіяльності. Упорядник Олена Швачова, головнийспеціаліст  відділу дошкільної  освіти Департаменту дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України.

2. Типова програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодоорганізації безпечного освітнього простору в закладі      дошкільної освіти.Розробники: Косенчук О.Г., кандидатом педагогічних наук, доцентом, начальником відділу дошкільної освіти УІРО, Стягунова О.О., кандидатом педагогічних наук, методистом відділу дошкільної освіти.

3. Абетка безпеки. Матеріали Державної служби надзвичайних ситуацій в Україні Ройз С. Супергерої безпеки. Як підготувати дітей до можливих надзвичайних ситуацій. Посібник для батьків.

4. Фізична безпека дітей під час війни. Правила поведінки в евакуації, на окупованих територіях і в зоні бойових дій.

5. Мінна безпека з песиком Патроном.

6. Поради батькам під час війни.

7. Пам'ятка щодо правил поведінки (порядку дій) населення у разі виявлення підозрілого об'єкта, вибухонебезпечного предмета

8.“Вартові безпеки” Книжка-пригода, яка навчає дітей правил безпеки вдома під час війни