До уваги батьків!

31 лип. 2023
Коли треба зі страхами дитини звертатися до спеціаліста

Якщо страхи вашої дитини можуть бути постійними, надмірно інтенсивними або починають заважати її повсякденному життю, можливо, настав час звернутися за допомогою. Ознаки того, що страх може бути чимось більшим, включають:

✅Нав’язливе занепокоєння : ваша дитина зосереджується на об’єкті свого страху, часто думає або говорить про нього або навіть коли тригер відсутній. Наприклад, страшенно хвилюватися за місяці до наступного візиту до стоматолога.
✅Страхи, які обмежують здатність вашої дитини насолоджуватися життям або брати участь у діяльності. Наприклад, відмова піти на екскурсію в парк, тому що там можуть бути собаки.
✅ Інтенсивні, специфічні страхи, які викликають порушення.
✅Ознаки сильної тривоги, як-от напади паніки , компульсивна чи руйнівна поведінка або відсторонення від діяльності , школи чи сім’ї.

Якщо страхи вашої дитини здаються більш серйозними, запишіться на консультацію до фахівця, щоб дізнатися, чи потрібна додаткова допомога.

За матеріалами ТК "ВзаємоДІЯ: щоденні кроки до спільної радості"