До уваги батьків!

11 серп. 2023
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському флешмобі «Відкрий серце - подаруй тварині дім»

Всеукраїнський флешмоб «Відкрий серце - подаруй тварині дім»
БФ "Щаслива лапа" запрошує дитячі садочки та всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнському флешмобі «Відкрий серце - подаруй тварині дім», присвяченого Міжнародному дню безпритульних тварин 19 серпня.
Мета флешмобу – прояв підтримки гуманного ставлення до тварин, привернення уваги суспільства до питання "усиновлення тварин з притулків".
Для участі у флешмобі необхідно:
Намалювати разом з дітьми крейдою на асфальті зображення: будинок + малюнок серця + малюнок кота або/та собаки. За бажанням можна додати навколо напису додаткові елементи. Замість зображення серця можна розмістити дітей, так, щоб вони утворили серце.
Сфотографувати або зняти коротке відео дітей з дорослими (за бажанням) на тлі цього малюнку. Фото має бути чітким, щоб на ньому було добре видно створений малюнок.
Викласти фото або відео  в будь-якій соціальній мережі (facebook, instagram тощо). У публікації вказати назву флешмобу "Відкрий серце - подаруй тварині дім" та додати хештеги #happypaw #bioetika #візьмизпритулку.
Перед залученням дітей до флешмобу, ми радимо обговорити з ними тему безпритульних тварин та важливості "всиновлення" собак та котів з притулків. Для цього ви можете використати матеріали з нашого сайту - https://happypaw.ua/ua/bioethics/teaching-materials
Розіграш подарунків:
Якщо ви хочете взяти участь у розіграші ексклюзивного набору пазлів «Домашні улюбленці» від нашого Фонду та компанії ТМ «Purina», то після участі у флешмобі заповніть заявку
Разом ми робимо цей світ добрішим!