Подія дня

30 лист. 2023
Всесвітній день домашніх тварин

30 листопада — Всесвітній день домашніх тварин, який проводиться з 1931 року за рішенням Міжнародного конгресу прихильників руху на захист природи. Мета дня — нагадати людям про їхню відповідальність за все живе на планеті, зокрема й за домашніх тварин. Девізом цього дня стали слова Маленького принца з твору А. де Сент-Екзюпері: “Ти завжди відповідальний за тих, кого приручив”.

У цей день проводяться пікети на захист тварин, флешмоби на підтримку створення притулків або клінік для “братів наших менших”, виставки кішок і собак тощо. Хтось у цей день просто дозволяє своїм домашнім улюбленцям робити те, що зазвичай заборонено, хтось купує усілякі смаколики, а хтось просто приділяє їм максимум уваги.

Поговоріть з дітьми про те, що поряд з ними не просто “живі іграшки” — хатні тваринки потребують тепла й турботи господарів. Розкажіть малятам про особливості догляду та правила безпечного поводження з домашніми тваринами. Нехай кожна дитина розкаже про свого улюбленця, зробить щось приємне для нього.

Запрошуємо вас долучитись до нашої виставки "Мій улюбленець" за цим посиланням та розмістіть фото своєї улюбленої домашньої тварини.