9 лист. 2017

В закладі дошкільної освіти відбулись тематичні заходи з нагоди Дня української писемності та мови: тематичні заняття, бесіди, екскурсії до міні-музеїв з нарознавства, читання українських казок тощо. Діти групи "Барвінок" відвідали з екскурсією ХПЛ №4, де  ознайомились з виставкою дитячої творчості школів, яка присвячена Дню української мови та писемності. Також відвідали бібліотеку, де дітей ознайомили з українською абеткою, цікавими дитячими книжками, словниками тощо.

Педагоги закладу та студенти ХНПУ імені Г.С.Сковроди взяли участь у написанні диктанту з української мови в режимі  on-lain, який транслювався на  першому національному каналі радіо.