Безпека дитини

14 квіт. 2021
Теплі весняні дні дають можливість більше грати на свіжому повітрі. Щоб ігри дітей були безпечними, маємо повторити з ними правила дорожнього руху.

Шановні батьки!

Безпека на дорозі – дуже важлива тема, яку необхідно обговорити з дитиною, особливо, враховуючи те, що незабаром ви будете проводжати і зустрічати маленького пішохода зі школи. Тому  питання безпечного дорожнього руху повинно постійно бути під вашим пильним контролем.

Сьогодні, в садочку проходить тематичний день "Обережний пішохід", під час якого, діти вчаться дотримуватись правил дорожнього руху, дізнаються про правила пішохода, знайомляться з різними видами транспорту, повторюють правила безпечної поведінки під час гри.

Варто відзначити, що дитина в усьому бере приклад з батьків, в тому числі і «законам доріг». Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини, тому, шановні  батьки, ви маєте розповідати малюкам про правильну поведінку на проїжджій частині та в транспорті, познайомити дошкільнят з основними дорожніми знаками та своєю поведінкою надавати малюкам лише позитивний приклад для наслідування.