"Ой, на Івана, та й на Купала"

7 лип. 2021
У закладі дошкільної освіти пройшли заходи до свята «Ой, на Івана, та й на Купала».

Цікаво та змістовно проходить літній відпочинок  дітей у закладі дошкільної освіти № 119.

З метою формування ціннісного ставлення до традицій і звичаїв українського народу, розширення знань дітей про свято Івана Купала, розвитку творчого мислення та пізнавального інтересу, виховання почуття патріотизму у закладі проведено святкові заходи «Ой, на Івана, та й на Купала».

Разом із чарівною Мареною дошкільнята не тільки співали пісні, водили хороводи, грали у народні ігри, а й дізнавалися про цілющі властивості квітів та трав, що ростуть на нашій рідній Харківщині, із захопленням вдихали запах рослин, розглядали мальву, конюшину, лікарську ромашку, подорожник, вчилися любити та берегти природу.

Помічниця Марена – весела гусінь, розважала малюків кумедними танцями, загадками про природу, цікавими іграми з водою, створила радісний настрій на все красне літечко.

А наприкінці святкування кожен з дітей створив свою квітку папороті на щастя, на здоров’я, на добробут всій великій дошкільній родині!