Шановні батьки!

22 лист. 2021
Дотримання режиму дня - запорука здоров'я дитини

Режим - це точно встановлений порядок життя, не є вигадкою фахівців. У його основі - багатовікове спостереження за розвит­ком природи та фізіологічними процесами, які відбуваються в організимі людини. На цій ос­нові фізіологи, гігієністи, педагоги розробили науково-обґрунто­вані рекомендації з організації життя людини, з розумної зміни видів її діяльності.

Дитині встановлюють постійний режим дня, якого необхідно строго дотримуватися,  як в дитячому садку, так і вдома. Це сприяє її правильному розвитку, при­вчає до дисципліни, формує уявлення про обов'язки.

На науковій основі доведено, що прийом їжі, вкладання спа­ти, прогулянки, ігри - усе це сприяє зросту, зміцненню здоров'я та врівноваженому психологічному стану дитини.

Для дітей правильно організований цілодобовий режим дня - умова не тільки успішного навчання, але й збереження та зміц­нення їх здоров'я.

Тож, просимо Вас своєчасно приводити дитину до садочку, щоб не порушувати режим дня дітей.

Діти дуже полюбляють робити ранкову гімнастику! Тож, не запізнюйтесь!