У нас в гостях школярі ХПЛ №4

16 груд. 2021
Напередодні Дня Святого Миколая старші діти розказали малечі про традиції українського народу святкування цього дня.

Напередодні  Дня Святого Миколая до нас завітали діти Харківського педагогічного ліцею №4 з цікавим театралізованим виступом. Школяри розповіли малюкам про те, що   Святий Миколай  є  одним  із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників.  Також діти дізнались, що з давніх часів День Святого Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей. І, звичайно ж, чекали головного нічного гостя – Миколи-чудотворця, запалювали свічки, готували привітання та слова вдячності для святого.