Привітання з професійним святом!

1 жовт. 2022
Привітання начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Вєдяєвої Олени Володимирівни

Шановні освітяни Київського району!

Жовтень дарує нам особливе свято працівників освітньої галузі, - усіх, хто присвятив своє життя найпочеснішій справі – навчанню та вихованню, усіх, кому ми щиро вдячні за знання, мудрість, доброту. Від усього серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника освіти!

У всьому світі немає такої сильної, цілеспрямованої, вольової особистості, яка не тільки дарує дітям знання, а й вірить в кожного зі своїх учнів. Ви справді гідні високого звання і поваги. Від душі бажаю Вам здоров’я, міцних сил, спокою душі і внутрішньої гармонії. Нехай діти не втрачають потягу до знань, нехай для Вас кожен день і весь цей світ буде добрим і дивним!

Зі святом, Вас!

З повагою,
Вєдяєва Олена Володимирівна, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради