До уваги батьків!

25 жовт. 2022
СОЦМЕРЕЖІ ТА МЕСЕНДЖЕРИ Є ОСНОВНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВІЙНУ ДЛЯ ДІТЕЙ. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ?

Команда #stop_sexтинг підготувала рекомендації для батьків щодо використання соцмереж та месенджерів як основних джерел інформації про війну для дітей.

Соцмережі та месенджери дозволяють дітям творчо самовиражатися, спілкуватися з друзями та рідними, однак потрібно пам’ятати та нагадувати дітям про те, що «швидку» інформацію не завжди можна вважати правдивою. Також контент про війну, з яким діти стикаються в додатках, може включати відверті зображення та відео, емоційно травмуючі історії людей, які постраждали від війни.

І хоча популяризація соцмереж та месенджерів як каналів зі спрощеною версією інформації та часто навіть «дитячою мовою», спонукала багатьох дітей вповні користуватися онлайн-ресурсами, варто пам’ятати про відсутність будь-якої цензури на більшості цих платформ, що може призвести до трагічних психологічних наслідків для дітей.

Детальна інформація на сайті МОН