Запрошуємо до участі!

20 лист. 2022
Всеукраїнська доброчинна акція на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову»

Шановні батьки та педагоги!

Запрошуємо вас до участі у  Всеукраїнській доброчинній акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову», ініційованої  комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за сприянням Міністерства освіти і науки України.

Умови проведення Акції за цим посиланням. Захід відбудеться у два етапи: регіональний з 18 по 30 листопада, всеукраїнський з 01 по 12 грудня 2022 року.   Участь у Акції базується на принципі добровільності.

Макети вітальних листівок в електронному вигляді надсилайте  до 29 листопада 2022 року включно на електроннs адресb: [email protected],   [email protected]   з темою «Листівка». Оригінали вітальних листівок надсилайте за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія 15/2.

Вісім найкращих макетів вітальних листівок будуть направлені для участі у другому Всеукраїнському етапі Акції.