До уваги педагогів!

28 лист. 2022
Засідання педагогічної ради

Шановні педагоги!

Запрошуємо Вас взяти участь у засідання педагогічної ради з теми "Вирішення питань соціалізації дошкільників в умовах воєнного стану", яке відбудеться 29.11.2022 о 12.00 на платформі Meet.Google за цим посиланням: https://meet.google.com/phm-yuke-zrq

Порядок денний:

1. Про створення умов для вирішення питань  соціалізації дошкільників в умовах воєнного стану.
  2. Круглий стіл: "Форми дистанційної взаємодії з родинами з питань формування соціальної компетентності дошкільників".
  3. Про психологічні аспекти ігрової діяльності в формування соціальної компетентності дітей дошкільного віку.
  4. Про результати анкетування батьків з питання  сформованості соціальних навичок ефективної взаємодії у дітей старшого дошкільного віку.
  5. Про поточні результати перебігу атестації у поточному навчальному році.
  6. Про поточні результати моніторингу активності педагогів з питань підвищення кваліфікації.
  7. Різне.