Ми - українці!

13 груд. 2022
Працівники закладу дошкільної освіти долучились до Марафону добрих справ

Працівники закладу дошкільної освіти долучились до Марафону добрих справ, який ініціював Національний банк України. Мета Марафону – підвищити культуру благодійності серед молодого покоління. І тепер щодня на нашому Дереві благодійності зʼявляються нові серця з описом та фото добрих справ, які роблять наші діти та працівники закладу: виготовлення маскувальних сіток, фінансова допомога армії, фінансова допомога хворим дітям та людям, які опинились у складних умовах, збір банок для окопних свічок, забезпечення одягом людей, які опинились у складних життєвих умовах, надання притулку бездомним тваринам, виготовлення новорічних подарунків нашим воїнам на передову, вʼязання теплих шкарпеток воїнам. Попереду ще багато добрих справ! Зробимо благодійність звичкою!