До уваги педагогів!

27 січ. 2023
Як отримати безкоштовне місце на курс «Коло Турботи. Психологічне здоров’я кожної родини»

ГО «Центр соціального лідерства» за підтримки НДСЛ ОХМАТДИТ реалізують проєкт «Коло Турботи», щоб захистити та відновити найцінніше – психічне здоров’я дітей. Реалізуючи один із напрямів діяльності програми: навчання спеціалістів, які за фахом мають надавати послуги батькам із дітьми 0-6 років, методам роботи з гострою психологічною травмою у дітей, команда програми розробили навчальний курс “КОЛО ТУРБОТИ. Психологічна допомога дітям та батькам при гострій травмі. Профілактика ПТСР”. Завдяки спільнокошту ми маємо можливість надати 10 безкоштовних місць повного пакету “Експерт” для практикуючих фахівців сфери охорони психічного здоров’я, соціальних педагогів та психологів, управлінців, які формують політику в сфері психічного здоров’я України.
         Щоб зареєструватися на розіграш безкоштовних місць на курс “КОЛО ТУРБОТИ. Психологічна допомога дітям та батькам при гострій травмі. Профілактика ПТСР” потрібно зареєструватися у електронній формі за цим посиланням: https://rebrand.ly/cx62vhh до 01.02.2023 року.