Районний інтелектуальний конкурс «Чомусики» серед дітей старшого дошкільного віку

3 квіт. 2013
З 01 квітня по 10 квітня на базі садку відбудеться І етап конкурсу.

про проведення районного інтелектуального конкурсу «Чомусики»

1. Мета: виявлення обдарованих дітей, розвиток інтелектуально – творчого потенціалу дошкільників старшого дошкільного віку.
 2. Учасники
2.1. В І етапі беруть участь команди дошкільників старших групп усіх дошкільних навчальних закладів району.
2.2. До складу журі у закладах входять завідувач, вихователь – методист, практичний психолог.
3. Умови проведення
3.1. І етап районного інтелектуального конкурсу «Чомусики» проводиться в дошкільному навчальному закладі за такими номінаціями:
- «Юний математик»,
- «Юний художник»,
- «Юний природознавець».
3.2. Усі ігри – завдання пов’язані одним сюжетом.
Дітей можна розділити на 3 підгрупи, враховуючи їх нахили і здібності: математиків, природознавців, художників і працювати з кожною підгрупою окремо. У цьому випадку інші діти можуть бути глядачами – вболювальниками.
3.3. Завдання надаються кожній дитині особисто, матеріал готується відповідно кількості учасників (колективне вирішення проблеми не дозволяє визначити переможця), оцінюються за 5 – бальною системою.
3.4. Підсумки підбиває журі дошкільного навчального закладу, визначає трьох переможців за номінаціями та складає звіт.
3.5. Відеоматеріали проведення І етапу конкурсу висвітлюються на сайті закладу.
3.6. Адміністрація базових дошкільних навчальних закладів забезпечує заходи безпеки, емоційний комфорт, музичний супровід, естетичне оформлення приміщення, де проводиться фінал конкурсу, нагородження переможців конкурсу дипломами.
3.7. Під час проведення конкурсу, передбачати фізкультурні паузи, рухливі ігри для запобігання перевтоми дітей.
3.8. Визначаючи переможців, враховувати рівень їх мовленнєво –  комунікативного розвитку.
3.9. У ІІ етапі (районному) беруть участь переможці у номінаціях, по 3 учасника від закладу!
3.10. Переможці конкурсу нагороджуються подарунками та солодкими призами!