До уваги педагогів та батьків!

23 трав. 2023
Триває VІ Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна»

Щорічний Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна», спрямований на:

• привернення уваги підростаючого покоління, педагогічних працівників, громадськості до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді;
  • формування творчих здібностей підростаючого покоління, створення дітьми та молоддю соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей».

Умови конкурсу запосиланням.

Запрошуємо педагогів та родини вихованців долучитись до участі у конкурсу фото- та відео робіт та допомогти дітям та дорослим  опановувати безпечні правила та норми поведінки на дорозі,  дотримуючись алгоритму дій у разі ДТП та інших нещасних випадків, надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи військового характеру та реагування на їхні наслідки, усвідомлюючи важливість  опанування навичками надання домедичної допомоги потерпілим.