Вітаємо!

16 трав. 2024
З Днем вишиванки!

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають  День вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Вишиванка  це не тільки  прадавня частина гардеробу нашого народу,  що служила оберегом для людини та передавалась, як святиня, майбутнім поколінням.  Вишиванка   символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

Представники педагогічного  колективу та  діти комунального закладу «Дошкільний навчального закладу (ясла-садок) №119 Харківської міської ради»   у Всесвітній день вишиванки взяли участь у Національній  руханці в вишиванках «Дякуємо ЗСУ!».  Ми щиро вдячні воїнам наших Збройних Сил за мужність та щоденний ризик, витримку, стійку віру у перемогу та щасливе майбутнє України.

@UNICEF_UA   #Дякуємо_ЗСУ    #ЗСУ    #УФСЗР

#Спорт_заради_розвитку      #sport_for_development