До уваги батьків майбутніх першокласників!

12 черв. 2024
Оцініть готовність вашої дитини до навчання в школі

Шановні батьки!

Незабаром ваша дитина стане першокласником. Це  зворушлива подія в житті кожної  дитини, та і родини вцілому. А чи замислювались ви над тим, чи  готова ваша дитина до навчання в школі? Щоб зрозуміти це та, у разі потреби, допомогти дитині підготуватись до навчання в школі, пропонуємо вам ознайоитись та виконати з дітьми цікаві завдання «Чарівні перетворення», які  розроблені  спеціалістами лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України саме для  оцінювання готовності дитини до навчання в умовах реформування української школи.

Ці завдання застосовується у форматі ігрової взаємодії дорослого і без жодних вимірювань інтелектуальних досягнень дитини, а також не формулюються висновки, які можуть негативно вплинути на подальшу її долю.

Інструментарій «Чарівні перетворення» було презентовано в рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі» організоване Міністерство освіти і науки України спільно з лабораторією психології дошкільника Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН Українита Українським інститутом розвитку освітиу партнерстві з Видавництво “Ранок”.