Запрошуємо до участі!

2 лип. 2024
Про проведення освітньої акції «Калейдоскоп ідей»

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» за дорученням керівництва Департаменту освіти Харківської міської ради повідомляє про проведення в липні 2024 року освітньої акції «Калейдоскоп ідей». Запрошуємо дошкільнят, батьків та педагогів до співпраці щодо обміну цікавими ідеями та порадами.

Участь в акції передбачає виконання 3 умов:
  1. запропонувати 3 цікаві, корисні, безпечні ідеї відповідно до запропонованої тематики та реалізувати їх у своїй родині протягом липня;
  2. озвучити або написати 3 оригінальні дієві поради, як провести канікули цікаво, корисно та безпечно;
  3. надіслати роботу на електронну адресу [email protected] та  [email protected],  зазначити  прізвище, ім’я, вік учасника, заклад освіти, назву групу,  яку відвідувала дитина, район.
Отже, учасник протягом липня надсилає 1 роботу (фото- або відеозвіт тривалістю до 3 хвилин), у якій інформує про реалізовані у своїй родині 3 ідеї різної тематики та пропонує 3 поради (враховуючи тематику реалізованих ідей), як безпечно, цікаво та корисно провести літні канікули.
Пропонуємо таку тематику:
  1. “Плече поруч” – наші захисники ризикують своїм життям для того, щоб забезпечити наше мирне та безпечне існування, тому будь-яка допомога є дуже важливою та цінною. Просимо поділитись ідеями та історіями, як родини учасників освітнього процесу долучаються до підтримки наших військових у літній період.
  2. “Флешмоб добрих справ” – виконання добрих справ разом із дітьми та документування цього у формі фото або відео.
3) “Фотомозаїка” – організація сімейного фотополювання на домашніх улюбленців або визначні місця Харкова, де завданням є знайти та сфотографувати певні об'єкти.
4) “Юні дослідники” – діти проводять експерименти та створюють власні винаходи за допомогою доступних матеріалів (обов’язково з дотриманням техніки безпеки).
5) “Природоохоронці” – діти досліджують природу своєї місцевості, виявляють проблеми довкілля, пропонують шляхи їх вирішення, виконують завдання зі збереження навколишнього середовища (наприклад, сортування сміття, виготовлення природних іграшок, створення власного маленького городу або садочка) тощо.
6) “Кулінарний майстер” – діти досліджують світ кулінарії, експериментуючи з рецептами та створюючи свої незвичайні страви.
7) “Математичні канікули" – учасники розв’язують цікаві математичні задачі та головоломки, розвиваючи при цьому логічне мислення.
8) "Майстер-клас" – учасники, використовуючи різні матеріали, створюють оригінальну творчу роботу та діляться своїми вміннями з іншими дітьми, навчаючи їх новим технікам.
9) "Спортивний марафон” – учасники беруть участь у різних спортивних челенджах, змаганнях та естафетах, щоб підтримувати активний та здоровий спосіб життя.
10) "Канікули з книжковими друзями" – учасники пропонують 10 порад або побажань учасникам освітнього процесу, написані від імені улюбленого літературного героя. Формат роботи відповідно до номінації кожен учасник обирає для себе самостійно.
Просимо звернути увагу на те, що
1) матеріали мають відповідати меті та тематиці акції, бути актуальними, виконаними, сфотографованими та відзнятими протягом липня 2024 року. Роботи з попередніх акцій, навіть аналогічних за змістом, не публікуватимуться в наших соціальних спільнотах;
2) тривалість відео – до 3 хвилин; відеофайли (горизонтальні) з розширенням .mp4, формати фото/колажа – .jpg або .png.

Запрошуємо долучитися до нашої ініціативи, надсилати матеріали на пошту  [email protected] та [email protected]   з 1 по 29 липня 2024 року, розміщувати у своїх спільнотах із позначенням спільноти Департаменту освіти Харківської міської ради та хештегом  #Харківський_калейдоскоп_ідей_2024.
За традицією, кращі роботи публікуватимуться в Telegram-каналах та сторінці Facebook Департаменту освіти протягом липня.