Подія дня

12 лип. 2024
Засідання районного батьківського клубу «Скарбничка мудрості»

10 липня 2024 року відбулося засідання районного батьківського клубу «Скарбничка мудрості».

На засіданні були розглянуті такі актуальні теми:

• «Підготовка дітей до школи. "Що повинні знати батьки майбутніх першокласників";
  • «Як організувати дозвілля дитини дошкільного віку вдома?»;
  • «Психологічна підтримка дошкільнят. Поради психолога».

Вихователь-методист ЗДО №374 Парасюк Ірина Федорівна розповіла про підготовку дитини до школи вдома, що малюк повинен знати та вміти, включаючи фізіологічну, інтелектуальну, соціальну та психологічну готовність до школи. Також Ірина Федорівна, звернула увагу батьків на корисні поради з підготовки до школи та полегшення навчального процесу.

Вихователь-методист ЗДО № 108 Половко Вікторія Вадимівна дала рекомендації батькам, як організувати дозвілля дитини дошкільного віку вдома. Вікторія Вадимівна наголосила, що саме гра дитини є провідною діяльністю їхнього віку, за допомогою якої діти досліджують навколишній світ, предмети та явища у ньому, а дитяча уява не має обмежень! Тому корисно розглядати разом з дитиною дитячі книжечки, аналізувати малюнки, визначати на них об’єкти, місце їх розташування, форму, колір та інше. Почитайте щось разом чи окремо (малюки, які ще не вміють читати, можуть гортати книжки і описувати те, що вони бачать на ілюстраціях).

На практичній частині зустрічі – Лисенко Ольга Василівна, практичний психолог ЗДО №22, приділила увагу психологічній підтримці дошкільнят, які готуються до школи. Основною порадою практичного психолога було розвинути дитину всебічно, робити акцент на спілкування з дитиною, на формування в неї фантазії, мовлення, творчого мислення. Фахівець надала батькам практичні приклади ігор з дітьми на розвиток логічного та образного мислення, пам’яті та дрібної моторики.

Також наприкінці зустрічі батькам було запропоновано пройти онлайн-опитування щодо майбутніх засідань, з’ясовано, які саме теми присутні хотіли б розглянути на наступних зустрічах.