Медико-педагогічний контроль

22 лист. 2013
21 та 22 листопада 2013 року в групах дітей дошкільного віку проводився медико-педагогічний контроль.

Умовами цілісного розвитку дитини є використання в дошкільному навчальному закладі здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій, які реалізуються комплексно через організацію та проведення різних форм  фізкультурно – оздоровчої роботи з урахуванням стану здоров’я, самопочуття, індивідуально – особистісного рівня фізичного розвитку.

З метою комплексного здобуття відомостей про стан цієї роботи в дошкільному навчальному закладі спільними зусиллями  медичних працівників  та педагогів дошкільного навчального закладу 21 та 22 листопада 2013 року здійснювався медико-педагогічний контроль за фізичним виховання.