Всеукраїнський фестиваль

7 лют. 2014
З листопада 2013 року по квітень 2014 року проводиться Всеукраїнський Фестиваль дитячого театрального мистецтва

1 листопада стартував Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтва за участі вихованців дошкільних закладів різних типів і форм власності.

Театральне мистецтво близьке та зрозуміле для дітей, адже в його основі лежить гра. При цьому театр допомагає вирішити багато актуальних проблем педагогіки та психології, пов’язаних із художньою освітою та вихованням дітей; формуванням естетичного смаку; моральним вихованням; розвитком комунікативних якостей особистості; вихованням волі, розвитком пам’яті, уяви, ініціативності, фантазії, мови; створенням позитивного емоційного настрою, зняттям напруження, вирішенням конфліктних ситуацій через гру тощо.

Наші діти  із великою зацікавленістю беруть участь у театралізованих виставах.

Шановні батьки! Якщо у Вас є власні цікаві ідеї - запрошуємо до співпраці!

Допоможимо дітям "Запалити свою зірку"!