Методичне об'єднання

20 бер. 2014
20.03.2014 відбулось методичне обєднання для інструкторів з фізкультури та вихователів

20 березня відбулось методичне обєднання для інструкторів з фізкультури та вихователів

Вихователі та інструктори з фізкультури ознайомилися з досвідом роботи інструктора з фізкультури Вишневської Н.Д.,  переглянули заняття з фізкультури для дітей 5 - го року життя, заняття з фізкультури з використання елементів ігрової методики "Звіротерапія" для дітей 6 - го року життя (вихователь Осипян Н.Р.), заняття з плавання( інструктор з фізкультури Вишневська Н.Д.), прийняли активну участь в дидактичних іграх з метою розширення знань педагогів щодо переліку та змісту спортивних ігор та мотивації до здорового способу життя.

Матеріали методичного обєднання надані керівнику МО.