Тиждень української мови на писемності.

11 лист. 2014
З 03.11.2014. по 11.11.2014 в дошкільному закладі відбувся Тиждень української мови та писемності

З 03.11.2014 по 11.11.2014 в дошкільному закладі відбувся Тиждень української мови та писемності.

В групах середнього дошкільного віку були організовані виставки української книги, проведені тематичні заняття. Діти старшої групи «Барвінок»   відвідали обласну бібліотеку, де була організована виставка української дитячої літератури. Діти не тільки оглянули виставку, а й  ознайомились з правилами користування бібліотечним фондом. Діти старшої групи "Пізнайки" відвідала з екскурсією Харківський педагогічний ліцей №4 та ознайомились з кабінетом української мови, узнали багато цікавого про нашу рідну Україну та співучу українську мову.

Фотозвіт у фотогалереї