Фотоконкурс "Моїй дитині про мою професію"

11 січ. 2016
З 11.01.2016 до 10.02.2016 буде проведено фотоконкурс "Моїй дитині про мою професію"

Шановні батьки! В рамках організації проектної діяльності дошкільників з 11.01.2016 до 10.02.2016 в групах дітей дошкільного віку будуть реалізовуватись творчі проекти під загальною назвою «Професії моїх батьків». З метою ознайомлення дітей з цікавинками різних професій дорослих запрошуємо Ваші родини взяти участь у фотоконкурсі «Моїй дитині про мою професію». У фотоконкурсі беруть участь усі бажаючі. Учасники конкурсу мають надіслати свої фотороботи в електронному форматі до 10 лютого 2016 року на електронну адресу нашого дошкільного закладу [email protected] з поміткою «на фотоконкурс». Переможці конкурсу будть нагороджені грамотами та призами.Дякуємо за співпрацю.